Pomoč pri predelavi skripte

Pozdravljeni,

na internetu sem našel skripto za ozadja http://veppa.com/free-wallpaper-script/ sedaj pa sem se lotil nekaj predelav predvsem prevajanja v slovenski jezik in nekaj dodatkov... zataknilo pa se mi je pri zgornji vrsti (navigacija) nikakor in nikakor je ne morem najti v skripti. ter spodnje vrste (obkrožene na sliki)

Prosil bi za pomoč hvala!

5 odgovorov

Pozdravljen,

datoteka v kateri moraš spremeniti se nahaja tukaj: veppawallpaper-v1.2.5-2012.06.16\veppawallpaper\user-content\templates\base\layouts*frontend.php*

1

gorenc01:
... zataknilo pa se mi je pri zgornji vrsti (navigacija) nikakor in nikakor je ne morem najti v skripti. ter spodnje vrste (obkrožene na sliki)

Prosil bi za pomoč hvala!

Najhitreje najdeš, če uporabiš kak iskalnik (lahko tudi windows k išče po tekstu). Lahko pa recimo odpreš fajle v notepad++ in iščeš po stringu.

1

Najlepša hvala imam pa še en problem ki mi ga ne uspe urediti nikakor ne najdem tudi s tvojo metodo twosocks da spremenim še tole moj zadnji problem z prevajanjem (vsaj upam) XD

Hvala

$vars['latesttitle'] = _('Latest wallpapers'); v IndexController.php
view all je tudi v isti datoteki ...

Morda je to.

1

Svaka čast hvala